Szabad pozíciók

Hotel Lycium

Sales coordinator/ szállásértékesítési előadó

Feladatok:

  • Szálloda szobáinak és egyéb szolgáltatásainak értékesítése
  • Csoportos és üzleti foglalások intézése
  • Online foglalási rendszerek kezelése
  • Új partnerek felkutatása, meglévő kapcsolatok ápolása
  • Versenytársak és piac elemzése
  • Egyéb értékesítéssel kapcsolatos napi operatív ügyek intézése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (turizmus, vendéglátás vagy szállodaipar)
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiemelkedően jó kommunikációs képesség
  • Jó adminisztrációs képesség
  • Nyitottság új ismeretek elsajátításához, kreativitás
  • Önállóság, precizitás

 Amit kínálunk:

  • Beosztásnak megfelelő alap és teljesítményarányos bérezés
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal az igazgato@hotellycium.hu email címen.

Cukrász

Szakképzett, gyakorlott cukrászt keresünk felvételre. Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a chef@hotellycium.hu email címen.

Wellness recepciós

Elvárások: középfokú végzettség, angol nyelvtudás.

Szakirányú végzettség előnyt jelent.

Kapcsolat:

Hotel Lycium**** - Kölcsey Központ Debrecen

H-4026 Debrecen, Hunyadi u. 1-3.
Telefon: + 36 52 506 600, + 36 30 765 9600
E-mail: hotel@hotellycium.hu